Arhiva pentru Martie, 2015

PREMERGATOR CHICCO 1-2-3 + CADOU URS PANDA VORBITOR

11 Martie 2015

Fericirea ajuta copiii sa creasca…

panda pachet

DE CE SA-L ALEGETI?

- jucaria centrala, electronica este detasabila si include o multitudine de  activitati manuale insotite de luminite si sunete distractive.

-se poate personaliza cu numele copilului( procedura este descrisa in manualul de instructiuni al premergatorului)

- ajustabil in 2 pozitii diferitedatorita celor doua butoane practice.

Acest produs poate fi transformat in 3 tipuri de produse diferite:

1. De la 6 luni: REMERGATOR

2. De la 9 luni: ANTEMERGATOR

3. De la 18 luni: MINI-BICICLETA

CARACTERISTICI

a.  Cand centru de activitati se transforma in antemergator,

- manerele se pot ajusta in 2 pozitii

- spatiul interior permite copilului sa se pozitioneze singur

b. Cand centrul de activitati se transforma in bicicleta,

- saua  ergonomica  poate fi depozitata in compartimentul  frontal atunci cand nu este utilizata.

- frane sigure

CARACTERISTICI TEHNICE

- greutate: 7,5 kg

- dimensiune50h/68l/75L cm

Video : PREMERGATOR CHICCO 1-2-3

Soldari in magazinele Chicco!

5 Martie 2015

Reduceri de pana la 75% la imbracaminte si incaltaminte!
Campanie valabila in perioada 04.03-15.04.2015 pentru articole de imbracaminte si incaltaminte din colectiile anterioare.

soldari

Te asteptam in magazinul tau Chicco!

Magazin Chicco Bucuresti Adresa: Str. Ceaikovski, Nr.7, Sector 2;
Tel: 315.89.72, 0771.695.826, Fax: 312.35.17,
E-mail: bucuresti@chicco.ro

Magazin Chicco Brasov Adresa: Bd. 15 Noiembrie, Nr.100,
Tel: 0374.106.456, 0377.701.056, Fax: 0374.106.454,
E-mail:brasov@chicco.ro

Magazin Chicco Constanta Adresa: Bd. Tomis, Nr.105,
Tel: 0374.106.433, 0377.701.033, Fax: 0377.701.054,
E-mail:constanta@chicco.ro

Magazin Chicco Cluj Adresa: Str. Iuliu Maniu, Nr.43,
Tel: 0374.106.430, 0377.701.030, Fax: 0377.701.054,
E-mail:cluj@chicco.ro

Magazin Chicco Timisoara Adresa: Str. Augustin Pacha, Nr.6,
Tel: 0374.106.458, 0377.701.058, Fax: 0377.701.054,
E-mail:timisoara@chicco.ro

Magazin Chicco Iasi Adresa: Str. Costache Negri, Nr.43,
Tel: 0374.106.448,0377.701.048, Fax: 0377.701.054,
E-mail: iasi@chicco.ro

Magazin Chicco Craiova Adresa: Str.Theodor Aman, Nr.1,
Tel: 0377.701.064, 0374.106.464, Fax: 0377.701.054,
E-mail craiova@chicco.ro

Magazin Chicco Galati Adresa: Str. Brailei, Bloc P1, Parter,
Tel: 0377.701.045, 0374.106.445, Fax: 0377.701.054,
E-mail: galati@chicco.ro

Magazin Chicco Oradea Adresa: Bd. Gen. Gheorghe Magheru, Nr.8,
Tel: 0374.106.442, 0377.701.042, Fax: 0377.701.054,
E-mail:oradea@chicco.ro