Soldari in magazinele Chicco!

5 Martie 2015

Reduceri de pana la 75% la imbracaminte si incaltaminte!
Campanie valabila in perioada 04.03-15.04.2015 pentru articole de imbracaminte si incaltaminte din colectiile anterioare.

soldari

Te asteptam in magazinul tau Chicco!

Magazin Chicco Bucuresti Adresa: Str. Ceaikovski, Nr.7, Sector 2;
Tel: 315.89.72, 0771.695.826, Fax: 312.35.17,
E-mail: bucuresti@chicco.ro

Magazin Chicco Brasov Adresa: Bd. 15 Noiembrie, Nr.100,
Tel: 0374.106.456, 0377.701.056, Fax: 0374.106.454,
E-mail:brasov@chicco.ro

Magazin Chicco Constanta Adresa: Bd. Tomis, Nr.105,
Tel: 0374.106.433, 0377.701.033, Fax: 0377.701.054,
E-mail:constanta@chicco.ro

Magazin Chicco Cluj Adresa: Str. Iuliu Maniu, Nr.43,
Tel: 0374.106.430, 0377.701.030, Fax: 0377.701.054,
E-mail:cluj@chicco.ro

Magazin Chicco Timisoara Adresa: Str. Augustin Pacha, Nr.6,
Tel: 0374.106.458, 0377.701.058, Fax: 0377.701.054,
E-mail:timisoara@chicco.ro

Magazin Chicco Iasi Adresa: Str. Costache Negri, Nr.43,
Tel: 0374.106.448,0377.701.048, Fax: 0377.701.054,
E-mail: iasi@chicco.ro

Magazin Chicco Craiova Adresa: Str.Theodor Aman, Nr.1,
Tel: 0377.701.064, 0374.106.464, Fax: 0377.701.054,
E-mail craiova@chicco.ro

Magazin Chicco Galati Adresa: Str. Brailei, Bloc P1, Parter,
Tel: 0377.701.045, 0374.106.445, Fax: 0377.701.054,
E-mail: galati@chicco.ro

Magazin Chicco Oradea Adresa: Bd. Gen. Gheorghe Magheru, Nr.8,
Tel: 0374.106.442, 0377.701.042, Fax: 0377.701.054,
E-mail:oradea@chicco.ro

Comentarii la acest articol

  1. Marina spune:

    Sunteti minunati! Copiii mei au crescut imbracati de la Chicco, au invatat sa mearga in pantofii de la voi si au explorat lumea inconjuratoare cu ajutorul produselor voastre. Multumesc pentru ca existati si ne ajutati ! Succes, ramaneti mereu la fel de buni!

  2. Corina spune:

    Produse de calitate la preturi bune. Super!

Comenteaza acest articol